İlka LED Ekran

İlka Led Hakkında

İlka Led; 2013 yılında Bitlis’in Tatvan İlçesinde sektöre yeni girmiş, ilk deneyimini ise kendi ana firması olan Çağdaş Medya’ya 12 m² Led Ekran kurarak başlamıştır. Daha sonra Bitlis ve ilçelerinde Led Ekran, Led Tabela, Kayan Yazı gibi birçok ürün satışı gerçekleştirmiştir.

 

İlka Led, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde çözümortakları ile birlikte birçok firmaya Led Ekran, Led Panel, Led Tabela, Led Panel Güç Kaynağı, Led Kasa, Led Kontrol Kartı, Led Tabela Reklamcılığı gibi ürünlerde satış ve desteklerde bulunmuştur.  

 

Çözüm ortaklarımız ile birlikte yaptığımız bazı işler; Akıllı Led Tabelalar, Led Tabela, Led Tabela Kayan Yazı, Led Tabela Kasaları, Led Tabela Malzemeleri, RGB Full Color Led Tabelalar, Led Ekranlar ve diğer tabela imalatları…

 

Led Ekran ve Led Tabelalarımızda siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda led tabela üretimleri yapmaktayız.

Kısacası; Led'le ilgili aradığınız her şeyi bizde bulabilirsiniz!
Paylaş
led ekran, led ekran yapımı, ledekran, led ekran fiyat, led ekran firmaları, led ekran fiyat listesi, led ekran fiyatları outdoor, led ekran fiyatı, led ekran yapılışı, rgb led ekran yapımı led ekran, led ekran yapımı, ledekran, led ekran fiyat, led ekran firmaları, led ekran fiyat listesi, led ekran fiyatları outdoor, led ekran fiyatı, led ekran yapılışı, rgb led ekran yapımı


Powered by Bilcom