İlka Toplu SMS

Yeni bir ürünüz çıktı ve bunu duyurmak istiyorsunuz! Ya daçok önemli bir etkinliğiniz var üyelerinizi haberdar edeceksiniz… Bunun içinilk seçeneğiniz toplu sms atmak veya mail göndermek olacaktır. Mail adreslerinitoparlamak, telefon numaralarını bulmak zaman alacaktır. Ancak bu yöntemlerleyine de herkese ulaşma şansınız olmayacak. Bunu hem hızlı hem de ekonomikolarak yapmanın çok kolay bir yolu var! İLKA SMS ile “TOPLU SMS” yollamaktır.

Bitlis Toplu SMS, Tatvan Toplu SMS, Ahlat Toplu SMS,Adilcevaz Toplu SMS, Hizan Toplu SMS, Güroymak Toplu SMS, Mutki Toplu SMS, MarketToplu SMS gönderimlerde en doğru adres http://www.ilkasms.net‘tir.

 

Hizmet almak istiyorsanız TIKLAYIN
Paylaş
Bitlis Toplu SMS, Tatvan Toplu SMS, Ahlat Toplu SMS,Adilcevaz Toplu SMS, Hizan Toplu SMS, Güroymak Toplu SMS, Mutki Toplu SMS, MarketToplu SMS gönderimlerde en doğru adres http://www.ilkasms.net‘tir. Bitlis Toplu SMS, Tatvan Toplu SMS, Ahlat Toplu SMS,Adilcevaz Toplu SMS, Hizan Toplu SMS, Güroymak Toplu SMS, Mutki Toplu SMS, MarketToplu SMS gönderimlerde en doğru adres http://www.ilkasms.net‘tir.


Powered by Bilcom