Dergi

Dergi katalog, bugün hemen hemen tüm sektörlerin tercih ettiği bir iletişim aracı, tanıtım hizmetidir. Renkli tasarımı ve tüketicilerin ilgisini çekmesinedeniyle tüm markalar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca zengin içeriğiile tüm sektörlere uyarlanabilmektedir. Bu bağlamda bizlerde şirketimizinbünyesinde Bitlis Bülteni 13 Dergisi adı altında 2005 yılından itibaren kararlıbir şekilde aylık periyodiklerde yayın hayatımıza devam ediyoruz.

Aynı zamanda internet haber sitemiz http://www.bitlisbulteni13.net dan da Bitlis Haberleri, Tatvan Haberleri, Ahlat Haberleri, Adilcevaz Haberleri, Hizan Haberleri,Mutki Haberleri,Güroymak Haberleri, Norşin Haberleri, Yolalan Haberleri, Ovakışla Haberleri, Aydınlar Haberleri, Gölbaşı Haberleri, Günkırı Haberleri, Kolludere Haberleri,Kavakbaşı Haberleri,Koyunlu Haberlerinien rahat ve en hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz adrestir.

Katalog dergi nedir? Sorusuna uzun ve detaylı bir cevap vermek gerekir. Zirafarklı uygulanış biçimleri vardır ve tasarımcılar yaratıcılığını en özelşekilde kullanabilmektedir. Katalog dergi tasarımları ne kadar yaratıcı veözgün olursa o kadar dikkat çeker, amacına ulaşır.

Katalog dergi tasarımları faydalanan sektörlerin başında mobilya, kozmetik,tekstil, ayakkabı gibi başlıklar gelmektedir. Uygulama alanının bu kadar genişolması da özgünlüğü artıran sebepler arasındadır.

Yine bu bağlamda Bitlis Katalog, Tatvan Katalog, Ahlat Katalog, AdilcevazKatalog, Hizan Katalog, Mutki Katalog, Güroymak Katalog ihtiyaçlarınıkarşılayabilecek düzeydedir. Çağdaş Medya firmamız.

Dergiler bugün her alanda iletişim ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır.Günlük dile daha yakın olması nedeniyle okurlar tarafından daha çok dikkatçekmektedir. Haberciliğin de daha çok dergi formatına yaklaştığını düşünüp,elektronik ortamdaki dergileri de hesaba katarsak önemli bir iletişim aracıolarak dergileri gösterebiliriz.

Farklı bir konsepte sahip olduğundan, dergi sistemi ile firmanızıntanıtımını yaptığınız zaman akılda kalıcı ve tercih edilir nitelikteolacaksınız. Hedef kitleniz, hizmet veya ürün alacağı zaman sizin derginizaklına gelecek ve mutlaka size dönüş yapacaktır.

Dergimizin web sayfasını incelemek için TIKLAYIN
Paylaş
BitlisHaberleri, TatvanHaberleri, AhlatHaberleri, Adilcevaz Haberleri, Hizan Haberleri,Mutki Haberleri,GüroymakHaberleri, Norşin Haberleri, Yolalan Haberleri, Ovakışla Haberleri, Aydınlar Haberleri, Gölbaşı Haberleri, Günkırı Haberleri, Kolludere Haberleri,Kavakbaşı Haberleri,Koyunlu Haberleri BitlisHaberleri, TatvanHaberleri, AhlatHaberleri, Adilcevaz Haberleri, Hizan Haberleri,Mutki Haberleri,GüroymakHaberleri, Norşin Haberleri, Yolalan Haberleri, Ovakışla Haberleri, Aydınlar Haberleri, Gölbaşı Haberleri, Günkırı Haberleri, Kolludere Haberleri,Kavakbaşı Haberleri,Koyunlu Haberleri


Powered by Bilcom