Dıjıtal Baskı

BRANDA - VINIL BASKI

Branda – Vinil Baskı Nedir ?

 

Branda (vinil – vinyl) malzeme PVC bazlı bir baskımateryalidir. Dayanıklıdır, hafiftir, üzerine dijital baskı yapılabilir. Zeminli ya da zeminsiz şase ve çerçeveleregerilerek tabela yapılabildiği gibi, sadece asılarak da görsel bir reklammalzemesi olarak kullanılabilir.

 

Kullanım Alanları

 

        Tanıtım amaçlıilan, afiş, pankart çalışmaları

        Işıklı ya daışıksız baskılı tabela ve totem zemini

        Baskılı binacephe giydirmeleri

        Dekoratifdijital baskılı tablolar

        Fuar afiş vestand giydirmeleri

        Bina cepheafişleri

 

FOLYO BASKI

Folyo Baskı Nedir ?

 

Folyo;  PVC bazlı,arkası yapışkanlı, üzerine baskı yapılabilen bir reklam malzemesidir. Piyasadabirçok çeşit, özellik, marka ve kalitede folyo bulunmaktadır. Başka hiçbir arayapıştırıcıya ihtiyaç duymadan her türlü düz yüzeye (pvc levhalar, pleksiglass,sert yüzeyli ahşap, temiz yüzeyli metaller, cam vs.)yapıştırılarakkullanılabilir.

Kullanım Alanları

 

        Cam ve cephekaplamaları

        Tabela vetotem yüzeyleri

        Araçkaplamaları

        Fuar standkaplamaları

        Dekorasyon vemimari giydirmeler

        Stickerürünler

        Bina cepheafişleri

 

ONE WAY VISION BASKI

One Way Vision Baskı Nedir ?

 

One Way Vision;  folyobaskı ile aynı özelliklere sahip PVC bazlı, arkası yapışkanlı, üzerine baskıyapılabilen bir reklam malzemesidir. En önemli özelliği dokusunun delikliolmasıdır. Delikli dokusu sayesinde cam yüzeylerde dışarıdan içerisi görünmez,ancak içeriden dışarıyı görebilirsiniz. Uygulandığı mekanın folyoya göre çokdaha fazla ışık almasını sağlar. 

 

Kullanım Alanları

 

        Dış mekan camve cephe kaplamaları

        İç mekan cambölme kaplamaları

        Araç camıkaplamaları

        Dekorasyonuygulamaları

 

 

 

 

 
Paylaş
Bitlis Reklam, Tatvan Reklam, Ahlat Reklam, Adilcevaz Reklam, Hizan Reklam, Mutki Reklam, Güroymak Reklam, Bitlis Vinil Baskı, Tatvan Vinil Baskı, Ahlat Vinil Baskı, Adilcevaz Vinil Baskı, Hizan Vinil Baskı, Güroymak Vinil Baskı, Bitlis Bıranda Baskı, Tatvan Bıranda Baskı, Ahlat Bıranda Baskı, Adilcevaz Bıranda Baskı, Hizan Bıranda Baskı, Güroymak Bıranda Baskı Bitlis Reklam, Tatvan Reklam, Ahlat Reklam, Adilcevaz Reklam, Hizan Reklam, Mutki Reklam, Güroymak Reklam, Bitlis Vinil Baskı, Tatvan Vinil Baskı, Ahlat Vinil Baskı, Adilcevaz Vinil Baskı, Hizan Vinil Baskı, Güroymak Vinil Baskı, Bitlis Bıranda Baskı, Tatvan Bıranda Baskı, Ahlat Bıranda Baskı, Adilcevaz Bıranda Baskı, Hizan Bıranda Baskı, Güroymak Bıranda Baskı


Powered by Bilcom