Tabela

TABELA - TOTEM

Üretimini ve montajını yaptığımız tabelalar, sizmüşterilerimizin talep, beğeni ve bütçelerine göre farklılıkgöstermektedir.Farklı zemin seçenekleri üzerine farklı uygulamalar yaparaksizlere en iyi tabela çözümünü sunmaktayız.

TABELA ZEMIN SEÇENEKLERI

- Polikarbon zeminli , floresan ya da led ışıklı ya daışıksız

- Germe Vinil zeminli floresan ya da led ışıklı ya daışıksız

- Alm.Kompozit zeminli floresan ya da led ışıklı ya daışıksız

- Pleksiglass zeminli floresan ya da led ışıklı ya daışıksız

- Alüminyum zeminli floresan ya da led ışıklı ya da ışıksız

- Sac zeminli floresan ya da led ışıklı ya da ışıksız

 

TABELA ÜZERI UYGULAMA SEÇENEKLERI

- Folyo kesim

- Dijital baskı

- Strafor kutu harf

- Pleksiglass kutu harf

- Alüminyum kutu harf

- Krom kutu harf

- Fileli krom kutu harf

 

OFIS TABELASI

Bina ve ofis girişlerinde kullanılan şirket kapı tabelaları,şirketinizin kurumsal kimliğini tamamlayan öğelerdir. Özellikle ofis katlarındabulunan şirketler için vazgeçilmez bir tabela çeşididir. Tamamı kendi üretimizolan kapı giriş tabelalarında, pleksiglas ve metal ağırlıklı olarakkullanılmaktadır. Tasarım ve renk konusunda sınır yoktur. Siz müşterilerimizintercihi doğrultusunda ışıklı ya da ışıksız olarak tasarlanıp üretilebilir.

 

OFIS KAPI ISIMLIKLERI

Reklamın dış mekanlarda olduğu kadar iç mekanlarda dagerekli olduğunu düşünüyoruz. İç mekan görsel reklam uygulamaları, yönlendirmelevha ve tabelaları tasarım, üretim ve montajı konusunda da her zamanmüşterilerimize farklı çözümler sunuyoruz. Ofis ve işyerleriniz için;alüminyum, pleksiglas, metal yönlendirme tabela çeşitlerimizle ofis yönlendirmetabela ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.
Paylaş


Powered by Bilcom